אירוע חינה

אירוע אותנטי חינה – התרבות הישראלי הענפה והעשירה נגלית לעינינו בחגיגת אירועים אותנטיים כגון חינה תימנית או מרוקאית ושלל חינות מתרבות המזרח העשירה בגוונים תלבושות מוזיקה כיבוד מנהגים  ועוד…
כמדינה שבא נקבצו כל יהדויות הגולה מהמזרח ומהמערב אנו כולנו נהנים עד מאוד להשתתף או להזמין מכל הלב אורחים לחגוג אירוע אותנטי עשיר משתתפים ויש לציין מאכלים טעימים מרהיבי עין וחיך הגורמים גם לציניקנים הגדולים להוזיל ריר ואפילו קנאה בעושר התרבותי הקיים בכל עדה ועדה.
הפקת אירועים בסגנון תרבותי  אותנטי עשיר אשר בו חתני השמחה – החתן וגם הכלה הם מלכים אשר זוכים לפינוק ויחס כבוד מכל המוזמנים. את החינה חוגגים לרוב בתוך אוהל חינה כאשר החברה אשר מארגנת את האירוע או אולם אירועים שבו מתקיים הטקס דואגים להלביש את האורחים במיטב המלבושים והמחלצות האותנטיים נמקוריים שרובם מגיעים לישראל ממרוקו או תימן וחלקם נתפרים בארץ לפי מידות והנחיות תרבותיות מקוריות שהשתרשו במשך שנים ארוכות. בעת מהלך האירוע נוהגים להוביל את החתן כלה לאורך האולם אל מקומם באפיריונים ושירה וריקודים תוך פיזור שלל פרחים למרגלותיהם. כאן במסיבה זו רוב המאכלים הינם מתוקים עם נגיעות של דבש וישנם לא מעט חברות קייטרינג אשר מתמחות בהכנת מאכלים ועריכת מזנונים לפי מיטב המסורת העשירה. מאפיין בולט בכל אירוע אותנטי באשר הוא זה ריבויי ועודף המעדנים המוצעים לבאי החינה כאומרים ומבסרים על עושר ושפע אשר יהי לזוג החוגג את החינה.

אירועים אותנטיים וציוד
חברות לא מעטות המתמחות בנושא ציוד לאירועים מעמידות לרשות הלקוח גם ציוד נרחב ומושלם הכולל אוהל אירוע סגור מעל לראש החוגגים, בר נייד ציוד הגברה ומזנונים לרשות המשתתפים וישנם אשר גם ייאגו להביא לצורך האירוע שירותים כימים ניידים ללא מונעי ריחות לא נעימים. הייתרון הינו בקיום החגיגה או הכנס גם בקיץ וגם בחורף היות שלרשותם אוהלים עם הצללות צל או להבדיל אוהלים סגורים נגד גשם. משום כך ישנה האפשרות לקיים אירוע תחת כיפת השמיים במקום פתוח או בטבע כאשר את כל האירגון הם עושים עבורכם.

גן אירועים טוב זה מקום שייזכר לעד

Related Post

thumbnail
hover

תכשיטים לבר מצווה

תכשיטים תכשיטים הם גם מתנה, ולרוב זו מתנה יוקרתית אם ניתנה לרגל אירוע מיוחד. א...

thumbnail
hover

אירוע – הפקה תיאום ותעוד

הפקת אירוע לא פשוט להפיק אירוע באופן עצמאי : התיאום והשילוב בין כל נותני השיר...

thumbnail
hover

צילום אירועים בחיפה

צילום אירועים בחיפה עם צלם אירועים מומלץ. מחפשים צלם בעיר חיפה ? כמה נקודות לב...

Leave us a comment

two × one =