גני אירועים

גני אירועים – גני אירועים בישראל בפריחה הולכת וגוברת בעשור האחרון. קיום אירוע כגון חתונה גדולה תחת כיפת השמיים
מזה יותר מעשור אנו למדים על פריחת גני אירועים – תרתי משמע – כעדיפות ראשונה לחוג בעיקר אירועים משפחתיים כמו חתונות בר מצווה ברית מילה ועוד. העדיפות הקיימת לאופצייה זו מבחינת מיקום נוח ולרוב מבודד משאון הרחוב ההומה אשר בו לא ניתן להבחין בסביבה ברעש של התחבורה אלא קיימת אווירה נעימה ומרנינה של אירוע בסביבת הטבע עם צמחייה מסוגננת מדשאות רחבים, לפחות מהרבה אולמות אירועים, פרחים ותאורת גן מרשימה המעניקה נופף של אירוע ייחודי ויפה תחת כיפת השמיים באוויר הנקי. חסרון קטן המעיב על קיום אירועים בתוך גן אירועים חשוף ללא תקרה הינו מזג אוויר חורפי – ולא יהיה נעים לאף אחד מהנמצאים באירוע לעמוד בגשם בתוך גן אירועים בעת שהשמיים ממטירים את מימיהם עליכם.

גני אירועים בצפון

זו לא אופנה זמנית או גימיק, אלא אפשרות טובה עבור חגיגת אירוע בגינה מפוארת ומדוגמת, אשר עוצבה במיוחד עבור אירועי מסיבות, כנסים חברתיים או אירועים עסקיים לרוב ללא קורת גג אבל עם הרבה צמחייה, בריכות קטנות ומפלי מים משכשכים. ואפילו אולי בחברת כמה בעלי כנף בסביבה (כגון טווסים שניצפו בגן אירועים בצפון מערב הארץ), ותאורה מתאימה. גני אירועים קיימים בכל רחבי הארץ וכמו כן ישנם לא מעט גני אירועים בצפון במקומות קרובים ממש לחיק הטבע או סמוכים לכביש גישה נוח וקל. ההגעה לגן אירועים בעת החשיכה כאשר לאורך דרך הגישה ישנה תאורה של נרות או פנסי דרך הינה חלק מהחוויה.

לאור המגמה הזו אפילו אולמות אירועים בצפון השכילו להבין את הדרישה לחגוג אירוע בגן פתוח, ואכן לא מעט אולמות הקימו בסמוך לאולם הקיים גם גן אירועים – חלקם מקורה בגג שקוף או צמחייה של מטפסים, ואחרים ללא קירויי כלל.

 

גן אירועים לאירוע
בארצנו שטופת השמש עם תקופת קיץ לא קצרה ומהבילה כאשר הלחות הינה מטרידה, האופצייה לאירוע תוך גני אירועים בישראל הינה עדיפה על לא מעט לקוחות. ההיצע הינו גדול ומרשים ושיטוט מקרי בכמה מהם מעלה קריאות התפעלות מהיופי והחן אשר בהם עיצבו כל גן. הבחירה בין אחד למשנהו קשה לעיתים עד כדי בילבול שהרי כולם מרשימים עם אווירת טבע והילה רוחנית יאמרו אחדים, אבל חשוב לבדוק עם הבעלים של הגן או המנל במקום מה האופציות למקרה של גשם או מערכת חשמל לגיבויי במקרה של תקלות רשת, האם ישנה אפשרות של הגנה מפני רוח פתאומית בערב האירוע כי לא יהיה נעים לראות את כל הכבודה הפרחים והקישוטים כולל החופה עפים להם ברוח צדדית חזקה שהגיעה משום מקום ומחוללת שמות בגן. יריעות אשר יפרסו סביב למקום האירוע והגן יגנו על הנוכחים במקרה זה בצורה זו או אחרת.
בידקו היכן ימוקם הקייטרינג או אפשרויות קיימות להתמקמות באיזור אחר, האם ההגעה אל גן האירוע קלה ונוחה עם שילוט מתאים והדרך סלולה לפחות למעבר קל של מכונית ממוצעת ולא גיפ 4X4 אשר דורג מהמוזמנים מעברי מכשולים כאילו הם נמצאים באמצע טיול טרקטורונים אתגרי.
גני אירועים לא מעטים פונים לאחרונה להחליף את מרבדי הדשא הקיימים הצורכים לא מעט מים להשקייה – בדשא סינטטי אשר נראה גם הרבה יותר טוב לעין ותמיד ירוק. להבדיל מאשר דשא אמיתי אשר אתם עלולים לגלות כי שעה לפני התחלת האירוע מישהו השקה אותו בלא מעט מים וגרם לשלוליות והמון בוץ בכל רחבי הגן.

גן אירועים טוב שחגגתם בו או השתתפתם בו כאורחים במסיבה של אחרים – זה מקום שייזכר להרבה זמן.

Related Post

thumbnail
hover

תכשיטים לבר מצווה

תכשיטים תכשיטים הם גם מתנה, ולרוב זו מתנה יוקרתית אם ניתנה לרגל אירוע מיוחד. א...

thumbnail
hover

אירוע – הפקה תיאום ותעוד

הפקת אירוע לא פשוט להפיק אירוע באופן עצמאי : התיאום והשילוב בין כל נותני השיר...

thumbnail
hover

צילום אירועים בחיפה

צילום אירועים בחיפה עם צלם אירועים מומלץ. מחפשים צלם בעיר חיפה ? כמה נקודות לב...

Leave us a comment

4 + 14 =