תכשיטים לבר מצווה

תכשיטים

תכשיטים הם גם מתנה, ולרוב זו מתנה יוקרתית אם ניתנה לרגל אירוע מיוחד. אם במשפחה מישהו מתכוון בקרוב לחגוג בר מצוורה – כדאי לבקר באתר של אנטון היוקרתי, ומומלץ לשלקול להעניק לו מתנת תכשיט בר מצווה כמו : שרשרת תליון כסף אמיתי או צמיד זהב גולדפילד, ממש כמו לגבר גדול. למראית עין נדמה שהמחיר יהיה יקר באתר שכזה. אולם שיטוט בין כל המוצרים מגלה שרובם הם במחיר כדאי ולא יקר – למרות הרושם היוקרתי והאקסלוסיבי של התכשיטים. התרשמנו מאוד משרשראות כסף טהוא ואמיתי שמוצעים באתר, חלקם אפילו מתאימים לכלת בת מצווה, וההיפך. שרשראות ותילוני נשים לנערה – הםכיום חוצה גבולות מגדר ומין ומתאימים גם לגבר או נער מתבגר. אין חוקיות ואין הכרח. הכל לפי בחירה של האדם עצמו ורצונו.

תכשיטי בר מצווה

מבחר תכשיטי בר מצווה או בת מצווה באתר אנטון תכשיטים

 

לכל אירוע ומסיבה מפוארת או חגיגה באווירה אינטימית מצומצמת לקרובים, אל תגיע אליה בלי תכשיט יוקרתי. תכשיטים הן הסמל סטאטוס עוד מהימים הקדומים, גם מהתנך. על השמלה, החליפה הנעליים או המעיל – נסמוך עליך שתדעי להתאים. במיוחד סומכים על האשה שתבחר תכשיט לגבר שיהיה הולם ומתאים. וכדאי שיהיה גם איכותי ולא תכשיט נחושת שמשחירה מייד ארחי תקופה קצרה. ציעוב התכשיטים הולך בד בבד עם האופנה התקופתית. כך שניתן להבין שתכשיטים שנמצאו בחפירות ארכיאולויות סימלו כח עוצמה עו יכולת צייד. התליונים והעדיים היו רובם עם דמויות של בעלי חיים אשר מסלמלים תכונה או איפיון. לדוגמה תכשיט אריה סימל כח עוצמה ואף נזכר בתנך כסמל ישראל. נשר היה מאפיין של משהו לא טוב עעתיד לקרות כאילו רעה מרחפת מעל. תליוני תכשיטים של בקר ומקנה – היו סמל לעושר וריבוי נכסים של הבעלים וכדומה.

כיום התכשיטים הם יותר מסימן היכר. הם גם אביזר אופנתי של חן ויופי. שרשרת על צוור נשי נראה מרשים ושובה עין לכל הסביבה. במיוחד אם הוא עם מחשוף. שרשרת או צמיד על גף של גבר  – מסמל גם יופי ואופנה עכשווית. גם גברים עונדים צמידים, ולא רק גורמטים.

 

Attachments

Related Post

thumbnail
hover

אירוע – הפקה תיאום ותעוד

הפקת אירוע לא פשוט להפיק אירוע באופן עצמאי : התיאום והשילוב בין כל נותני השיר...

thumbnail
hover

מבצעים לאירועים בצפון

מבצעים לאירועים בצפון. איור הצפון מדרום חדרה ועד קריית שמונה ונהריה במערב. פר...

thumbnail
hover

צילום אירועים בחיפה

צילום אירועים בחיפה עם צלם אירועים מומלץ. מחפשים צלם בעיר חיפה ? כמה נקודות לב...